Dziękujemy Ci za uznanie dla naszych działań i choć dobrze wiemy, że sport nie jest najważniejszym aspektem życia to wierzymy, że dla Ciebie jest tak samo ważną częścią życia jak dla nas!

Dołącz więc do nas i wesprzyj naszą misję aby pierwsze w historii Polski zawody w pełni testowane na doping mogły stać się faktem.

Nie liczymy na rząd, na ministerstwo, czy na wielkich sponsorów… Liczymy na naszych ludzi. Spore grono zwykłych, normalnych ludzi którym los naszego sportowego środowiska nie jest obojętny.

Dołącz do ludzi TEAMNATURAL! Ludzi którzy wspólnym wysiłkiem zmieną bieg historii polskiego sportu sylwetkowego!

Wszystkie nasze małe dobre decyzje i duże wspólne wysiłki połączone w jedną spójną całość finalnie napiszą piękną, sportową historię. Bądź jej częścią i…

Wesprzyj TEAMNATURAL FOUNDATION przez PayU!

Wesprzyj TEAMNATURAL FOUNDATION przez PayPal!

*Fundacja TEAMNATURAL FOUNDATION korzysta tylko z renomowanych i w 100% bezpiecznych systemów płatniczych. W systemie PayU znajdziesz znany, lubiany i superszybki: BLIK.

Możesz też wesprzeć TEAMNATURAL FOUNDATION w sposób standardowy poprzez klasyczny przelew w Twoim banku, poniżej znajdziesz numery kont naszej fundacji w różnych walutach:

 

PLN: 46 1240 5598 1111 0011 1272 0778

GBP: 74 1240 5598 1789 0011 2014 4801

EUR: 74 1240 5598 1978 0011 2014 4566

USD: 58 1240 5598 1787 0011 2014 4898

 

Przelew tytułem: Darowizna na organizację zawodów.
Odbiorca: Fundacja TEAMNATURAL FOUNDATION

To małe, dobre wybory dnia codziennego realnie zmieniają nasze życie. Wielkie zwycięstwa, to tylko konsekwencja tych małych pozornie nieważnych decyzji.

Jak jeszcze możesz wesprzeć FUNDACJĘ TEAMNATURAL?

 

Słowem.

Rozmawiaj z ludźmi o naturalnych sportach sylwetkowych, zapytaj znajomego czy słyszał o WNBF, czy widział stronę naszej funadcji? Jeśli działasz w internecie oznacz nas na story, podejmij dyskusję na grupie, gdzie będziesz mógł nawiązać do naszych działań.

 

Czynem.

Bądź przykładem w swoim lokalnym środowisku. Przez własną pracę w ciszy pokazuj światu, że czysty sport ma wielką wartość. A gdy ktoś pyta: “Jak to zrobiłeś?” Nigdy się nie unoś swoją pracą i zawsze pomóż człowiekowi postawić pierwsze kroki we właściwą sportowo stronę. Bądź dobrą rzeką.

 

Kontaktem.

Jeśli masz w głowie kogoś znajomego, kto mógłby pomóc nam zrealizować naszą sportową misję, prosimy skontaktuj nas. Bez znaczenia, czy jest to wsparcie finansowe, infrastrukturalne, czy organizacyjne… Kontakty zawsze robią ogromną różnicę! 

 

* Aktualnie wszelkie zebrane środki będą przeznaczane w 100% na organizację pierwszych w historii Polski zawodów federacji WNBF, ewentualnie zaoszczędzona po zawodach kwota będzie stanowić budżet na kolejny sezon startowy lub zostanie przeznaczona na realizację następnego celu fundacji. Wszelkie nasze sprawozdania finansowe są w 100% transparentne i dostępne publicznie.