Kto tworzy fundację TEAMNATURAL?

Pierwsze skojarzenie to niewątpliwie: “Mario i Karolina“. I o ile ma ono w sobie wiele prawdy to nie jest do końca kompletną odpowiedzią.

Ponieważ TEAMNATURAL FOUNDATION to znacznie więcej niż nasza dwójka, my po prostu musieliśmy to zacząć…

TEAMNATURAL to tak naprawdę nasi bliscy, nasi przyjaciele, nasi podopieczni, nasi kontrahenci… Ale przede wszystkim fundację TEAMNATURAL tworzą zwykli, często nieznani nam jeszcze ludzie dobrej woli. Ludzie, którzy po cichu, sukcesywnie wspierali i nadal wspierają nas na poszczególnych etapach budowania tego projektu. Bez tych ludzi nie ma TEAMNATURAL.

Dla nas TEAMNATURAL to od początku byli ludzie.

Nikogo, nigdy nie wykluczamy. Jeśli w sercu nosisz podobne wartości i jesteś gotów za nimi stanąć, czuj się zaproszony do naszego grona. Grona ludzi, którzy wiedzą, że praca musi zostać zrobiona.

Kamienie milowe 🏆 TEAMNATURAL:

 

1. Razem zbudowaliśmy jeden z największych w Polsce kanałów YouTube o tematyce sportowej.

Stworzenie zgranej społeczności wokół idei czystego sportu. Edukacja i promocja naturalnych sportów sylwetkowych. ✔️

 

2.  Pierwsza oficjalna reprezentacja Polski na zawodach federacji WNBF.

Pierwsze sukcesy, Polaków, 7 medali, w tym pierwsza w historii zdobyta dla Polski karta WNBF PRO BB przez Marcina Januszewicza. ✔️

 

3. Sprowadzenie największej naturalnej federacji WNBF do Polski.

Podpisanie kontraktu afiliacyjnego z prezydentem WNBF USA, oficjalna prezentacja WNBF Poland odbyła się dnia 27 października 2022r. ✔️

 

4. Pierwsze w historii Polski zawody testowane na doping. 

Jako fundacja cały nasz wysiłek i środki aktualnie kierujemy na ten cel! Zrobimy wszystko co trzeba by pierwsze w historii Polski Mistrzostwa w Naturalnych Sportach Sylwetkowych stały się FAKTEM! 🔓

5. Oficjalna aplikacja TEAMNATURAL! Wirtualne miejsce edukacji i integracji!

Chcemy się z Wami lepiej poznać, a tak poza tym to… Każdy zasługuje na dostęp do rzetelnej, zweryfikowanej wiedzy z zakresu żywienia i sportu! Dzisiejszy informacyjny chaos przytłacza wiele początkujących osób i my jako TEAMNATURAL FOUNDATION chcemy się z tym zmierzyć. Rzucimy merytoryczne wyzwanie dla bezczelnych reklam, chorych diet i nieetycznych praktyk w świecie fitness. Do zobaczenia w naszej aplikacji. 🔒

 

6. Zaznaczmy razem TEAMNATURAL na mapie Polski!

Pora wyjść z przestrzeni internetu i spotkać się na żywo, najlepiej podczas treningu lub szkolenia, a jeśli będzie Ci to potrzebne to… Podczas terapii. Naszym dużym celem jest zbudowanie własnego miejsca z dostępną publicznie siłownią, salą wykładową oraz zapleczem stanowiącym klinikę psychologiczną dla osób objętych programem działań naszej fundacji. 🔒

Jeśli wierzysz w czysty sport i rywalizację na zasadach fair-play…

Witaj w domu.

O założycielach fundacji:

Mariusz Mario Czerniewicz, założyciel fundacji TEAMNATURAL FOUNDATION

Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników sportów sylwetkowych w Polsce, wielokrotny mistrz federacji IFBB, pierwszy w historii Polak który wygrał kartę IFBB PRO Physique. Pierwszy w historii zawodnik pochodzący z Europy, który dokonał tego naturalnie, bez użycia sterydów anabolicznych.

Od ponad 10 lat pracuje jako trener sportów sylwetkowych i swoją wiedzą oraz doświadczeniem dzieli się na wielu płaszczyznach mediów społecznościowych jednoznacznie opowiadając się za promowaniem czystego sportu i uczciwego współzawodnictwa.

W roku 2022 oficjalnie pożegnał się z federacją IFBB PRO, gdyż moralnie nie zgadzał się z kierunkiem, w którym zmierza ta federacja. Jednocześnie w tym samym roku otworzył nowy rozdział w historii polskiego sportu sylwetkowego sprowadzając do Polski największa naturalną federację sportów sylwetkowych WNBF.

Karolina Krawczyk, założycielka fundacji TEAMNATURAL FOUNDATION

Zawodniczka o korzeniach wywodzących się ze sportu olimpijskiego. Reprezentantka kadry narodowej, która od najmłodszych lat zdobywała medale dla Polski rywalizując na najwyższym światowym poziomie. Przez ponad 10 lat kariery objęta ścisłym programem antydopigowym WADA. To ogromne doświadczenie pozwala jej doskonale rozumieć zawodników i przybliżać im ideę czystego sportu opartego na zasadach fair-play.

Pracuje jako trener sportów sylwetkowych i siłowych, wyspecjalizowana do pracy tylko i wyłącznie z kobietami.

W 2022 roku została prezydentem federacji WNBF Polska, odpowiada za rozwój kobiecych kategorii oraz nadzoruje proces antydopingowy federacji WNBF.